Podzimní maturity

Didaktické testy 2. a 3. září v Benešově Profilová část 11. a 12. září ve Vlašimi

Podzimní zkušební období 2024

Didaktické testy společné části se v podzimním zkušebním období budou konat 2. a 3. září na Vyšší odborné a střední zemědělské škole Mendelova 131 Benešov,

JEDNOTNÉ ZKUŠEBNÍ SCHÉMA DIDAKTICKÝCH TESTŮ SPOLEČNÉ ČÁSTI MATURITNÍ ZKOUŠKY –
PODZIMNÍ ZKUŠEBNÍ OBDOBÍ 2024
VŠICHNI ŽÁCI S VÝJIMKOU ŽÁKŮ S PŘIZNANÝM UZPŮSOBENÍM PODMÍNEK PRO KONÁNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY

Čas zahájení přípravy v učebně je nejzazším termínem přítomnosti žáků ve zkušebních učebnách.

Pokud se žák dostaví do učebny po tomto termínu, je zadavatel oprávněn žáka z konání zkoušky vyloučit.
2) Přesný čas ukončení zkoušky je závislý na čase jejího zahájení a na jejím průběhu.

2. 9. 2024  Český jazyk a literatura od 12 hodin

3. 9. 2024 Matematika od 8:30  a Anglický jazyk od 13:00

Výsledky didaktických testů budou zpřístupněny školám do 10. září 2024.

Ředitelé škol předají výsledky žákům nejpozději následující pracovní den.

Zkoušky profilové části se budou konat

Středa 11.září  2024 - třída 4. MS  v Komenského 41 učebna K 17 od 7:45

Středa 11.září  2024 - v Komenského 41 učebna K 17 od 12:30

Čtvrtek 12.září 2024 - třída 4.A v Komenského 41 učebna K 17 od 7:45

ve čtvrtek 12. září proběhne také jednotlivá zkouška z Pozemního stavitelství.